Author: R***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: Natural Black
Price: NT$406
Original Price: NT$483
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb260119194325405396695 |
Author: R***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: Natural Black
Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Natural Black | 1 photo(s)
Author: g***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Natural Black
Author: F***e
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Got this for my mom not the best quality but we can work with it
顏色: Natural Black